wtorek, 2 września 2014

Modne guziki - prezent niespodzianka

Dzisiaj będzie o jednym z moich ulubionych materiałów czyli o guzikach. Jak już wspominałam w poprzednim poście, niedzielna pogoda niezbyt sprzyjała prezentowaniu prac na świeżym powietrzu. Niewiele osób przewinęło się przez Rynek, jeszcze mniej odwiedziło Przejście Żelaźnicze. Do naszego stoiska trafiła jednak pani Anna, której wzrok przyciągnęła żywiczna zawieszka z mnóstwem guzików. Okazało się, że we Wrocławiu pojawiła się firma produkująca... guziki. Nie są to jednak standardowe egzemplarze, a guziki wyjątkowe, tworzone z pasją i aż proszące się o twórcze wykorzystanie :)

W prezencie otrzymałam dwa pudełeczka (swoją drogą ręcznie wykonane) pełne guzików - każdy inny! Szczególnie podobają mi się te na stopce - już po głowie chodzą mi projekty sutaszowe z ich wykorzystaniem. Dwudziurkowce też jakoś przemycę między sznurkami albo zatopię w żywicy. Jedno jest pewne - nic się nie zmarnuje :) Dziękuję, taka niespodzianka bardzo poprawiła mi humor w ten brzydki, deszczowy dzień!
Zapraszam na guzikowy profil Facebookowy i stronę, która dopiero powstaje.

Chciałabym zaznaczyć, że nie jest to wymuszona reklama - robię to z własnej woli, bo uważam, że guziki są oryginalne i bardzo dobrej jakości. Sama z chęcią nabędę ich więcej, chociaż na razie mam zapas na kilka następnych projektów :) 

1 komentarz:

  1. Pani Ewo, miło mi było poznać Panią i Pani prace :-) W imieniu Modnych Guzików dziękuję za sympatyczny odbiór.
    Bardzo się cieszę, że zechce Pani twórczo wykorzystać zawartość pudełek :-) Jeśli skończą się zapasy - serdecznie zapraszam po więcej :-)
    Anna

    OdpowiedzUsuń