czwartek, 28 sierpnia 2014

Kreatywny Kufer: wyzwanie - foto inspiracja #3

Obiecywałam sobie, że nie będę już brać udziału w konkursach i zabawach na ostatnią chwilę. Postanawiałam sobie, że jeśli nie mam czasu, żeby zająć się tym wcześniej to będę odpuszczać. I co? I nic z tego nie wyszło :) Wyzwanie "Foto inspiracja" z Kreatywnego Kufra śniło mi się po nocach. Kolorystyka zdjęcia będącego podstawą zabawy jest wspaniała, pomysłów miałam mnóstwo ale... no właśnie to nie było wcale takie proste! Ale zdążyłam. W ostatniej chwili :)

http://kreatywnykufer.blogspot.com/2014/08/wyzwanie-foto-inspiracja-3.html

Autorką inspirującego zdjęcia jest MrÓ. Na wyzwanie zgłaszam bransoletkę wykonaną techniką haftu sutasz. Do jej wykonania użyłam dwóch rodzajów sznurka sutasz: czeska Pega i sutasz chiński. W centralnym miejscu umieściłam śliczny guzik (jeden z tych przywiezionych ostatnio od mamy), Oprócz oryginalnego, lekko wypukłego kształtu, wspaniale mieni się w świetle. Środek jest najjaśniejszy,  dzięki jakby brokatowym drobinkom przypomina piastek pustyni. Większe ciemnozieone elementy z jasnymi smugami to również guziki. Drobne koraliki to japońskie Toho, a większe - szklane i akrylowe kuleczki. 
Postanowiłam nie sugerować się widniejącym na zdjęciu kwiatem, ale pomarańczowe zawijaski mogą imitować płatki jakby się uprzeć :)


Zdjęcie bezpośrednio w świetle słonecznym - widać, jak pięknie mieni się środkowy guzik :)


Zachęcam do obejrzenia innych prac zgłoszonych do zabawy. Szczególnie przypatrzcie się modelinowym cudom! Ja już mam swojego faworyta, a nawet dwóch... no, może trzech :)

2 komentarze:

  1. Jest prześliczna. Pięknie dobrane kolory i oryginalny wzór. Do tego to wykonanie. Zasługuje na wyróżnienie bezapelacyjnie :)). Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za tak miły komentarz :) Czy zasługuje na wyróżnienie... zobaczymy, jest mnóstwo rewelacyjnych prac a do północy może się pojawić jeszcze więcej ;)

      Usuń