wtorek, 11 listopada 2014

Guziki po raz kolejny - Wrocław Fashion Meeting 2014

Pamiętacie jak wpadłam w szał guzikowy? Od czasu do czasu nadal sięgałam po ten wdzięczny materiał, ale równie często brałam się za coś innego. Teraz najbliższe dwa tygodnie będą zdominowane przez guziki. Dzięki uprzejmości Modnych Guzików podejmuję się nietypowego zadania, polegającego na przygotowaniu większej serii biżuterii właśnie guzikowej :) Jest to o tyle niełatwe zadanie, że jestem ograniczona tylko własną wyobraźnią. Mogę robić co mi się podoba, jak mi się podoba a jedyny warunek to guziki, które miałam okazję ostatnio wybrać. "Nagrodą" (oprócz satysfakcji!) będzie prezentacja mojej guzikowej kolekcji na Wrocław Fashion Meeting! Jest to wydarzenie wyższej rangi niż te, w których do tej pory miałam możliwość uczestniczyć, dlatego jestem dobrej myśli.

Na razie udało mi się wywalczyć kilka prac:


I dodatkowo kolczyki z guzikami od starego, maminego swetra:Na zdjęcie czeka jeszcze bransoletka i kolejny naszyjnik, którego pokazać nie mogę - będzie prezentem niespodzianką :)

2 komentarze:

  1. mamine guziki otrzymały najpiękniejszą oprawę <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Magia tych kolczyków jest tym większa, że prawdopodobnie ciężko będzie znaleźć więcej takich guzików. Chociaż stacjonarne pasmanterie potrafią zaskoczyć!

      Usuń